Vyměň knihu

Nedávno jsem dočetla skvělou knihu a před ní další, a další…. Přiznávám se, že jsem takový knihomol, co když narazí na dobrý titul, tak čte tak dlouho, dokud  jej nezhltne. Pak klidně obětuji část spánku, čtu všude, kde se dá, jen abych se brzy dozvěděla vše, co kniha nabízí. Takových knih mám doma spousty a ráda v příštím příspěvku přidám pár tipů, které by, dle mého názoru, neměly chybět v žádné knihovničce.

Když jsem uvažovala o svém vztahu ke knihám, uvědomila jsem si, že stejně tak, jako je moje knihovna plná knih skvělých, je také plná knih, které mi v tuto chvíli už nic neříkají. Někdy je to proto, že se Ježíšek prostě netrefil, někdy už je moje období s knihou prostě pryč a můžu jí poděkovat a poslat dál.

Proto jsem se rozhodla na svých seminářích vytvořit knižní koutek, který pracovně nazývám – vyměň knihu, kam můžeme položit knihy, které chceme poslat dále a na oplátku tam od druhých třeba nalezneme zase takové, které ve své knihovně rádi přivítám.

První příležitost bude v první jarní den 21.3. na semináři konstelací v Praze, další 11.4. na semináři Čekala jsem miminko a další 12.4. na dalším semináři konstelací.

Co takhle spojit událost, kde budeme pracovat na sobě, s něčím, z čeho můžeme mít radost všichni!

Přeji Vám kouzelný den!

S láskou Lucie