Prosincový seminář systemických konstelací

Jednodenní sebezkušenostní seminář, ve kterém se můžete podívat na své vztahy s blízkými, můžete porozumět konfliktům, které v nich pociťujete, můžete se podívat na situace jinýma očima a díky tomu dojít k pochopení, či odpuštění. Můžete se také rozloučit s těmi, kteří už mezi námi nejsou a najít s nimi takový vztah, který bude svobodná a volný.

  • Místo: Dykova 31, Praha
  • Čas: 6. prosince 9.30-17 hod
  • Cena: 1 000 Kč

Rodinné i jiné konstelace jsou výbornou metodou, jak se můžeme vymanit ze zaběhaných vzorců chování, které máme s ostatními. Můžeme se na vztahy podívat jinak, můžeme vidět věci „novýma“ očima a tím můžeme začít věci dělat jinak. To se pak odrazí zpětně v těch vztazích, které můžeme postavit na jiných, nových základech, tak, aby nám v nich bylo lépe, abychom dospěli k porozumění, plynulejší komunikaci a k novým způsobům chování, ve kterých nám bude lépe, můžeme se cítit pochopení, svobodnější, uvolněnější a více sami sebou.

Konstelace jsou také výbornou metodou sebepoznání, tím, že člověk vidí na „své“ věci z jiného úhlu, či když stojí v rolích ostatních, může dojít ke změně pohledu či přímo postoje a chování. Člověk lépe pozná sebe sama, své možnosti i svůj potenciál.

Těší se na Vás PhDr. Lucie Lebdušková – certifikovaná lektorka systemických konstelací, psycholožka, autorka projektu Čekala jsem miminko

Informace ke konstelacím i k přihlášení najdete na www.systemickekonstelace.com