Novinka v projektu ČJM

Krásný prázdninový den,

nějakou dobu jsem se neozvala, bylo to tím, že jsem byla ponořená do tvorby nového „dítka“ projektu Čekala jsem miminko.
Též jsme chystali druhý ročník Dne naděje v Lese vzpomínek, který proběhl v neděli 20.8. a byl opět o loučení, rozjímání, sdílení a uzdravování a byl prostě….síla.

Co se týče připravovaného online „kurzu“ pro maminky, které se chtějí vypořádat se ztrátou miminka v bříšku, jsme v poslední fázi a pokud vše dobře půjde, měl by být spuštěný v září (k prvnímu to asi nestihneme, ale budeme se snažit vykouknout co nejdříve). Nicméně mne napadlo, že bych Vám ještě před jeho dokončením ráda dala prostor, aby byl co nejvíce na míru Vašim potřebám.

Máte chuť se zapojit?
O co půjde: Jde o několikatýdenní online program, kde se budeme zabývat zpracováváním a uzdravováním poté, co odešlo miminko v bříšku (a je jedno, jestli to bylo včera nebo před dvaceti lety). Některé ženy se s tím vyrovnají samy po svém a jiné hledají pomocnou ruku. Jelikož jsem omezena místem, rozhodla jsem se tuto pomocnou ruku vytvořit jako online produkt, který je vlastně obsahově dost podobný workshopům na toto téma, které jsem pořádávala v Praze.
Takto se však může dostat jakkoli daleko, za pomoci internetu.

Jedná se o několik tematicky zaměřených týdnů – budeme pracovat s relaxacemi, imaginacemi, s mandalami, afirmacemi…. a když vše dobře půjde, tak i s esencemi Araretama, které celý proces krásně podpoří.

V tuto chvíli je kurz z velké části hotový, chybí jen pár detailů. Ale jelikož jde o práci se živými lidmi, kteří mají své potřeby a nápady, napadlo mne Vám nabídnout prostor pro Váš názor:

  • Líbil by se Vám takový online „kurz“?
  • Šli byste do něj?
  • Co byste v takovém kurzu potřebovali?
  • Na jaké otázky byste chtěli odpovědět?
  • Je něco, co Vás v tomto ohledu „tlačí“ a na co bychom rozhodně neměli zapomenout?

Budu ráda za Vaše podněty a dotazy, abych odpovědi na ně mohla ještě zahrnout do připravovaného programu.

Děkuji Vám za Vaši pomoc a jako bonus Vám dám tip na jednu knížku, kterou jsem před pár dny dočetla a která mi, jak říkám,“převrátila mozek naruby“. V tom dobrém. Mohu jen doporučit. Je to knížka Musela jsem zemřít od Anity Moorjani. 

a teď už se loučím a přeji Vám krásný zbytek prázdnin

s láskou Lucie Lebdušková

www.lucielebduskova.cz
www.cekalajsemmiminko.cz
Najdete nás také na facebooku


Pokud jste si náhodou objednali některý z mých produktů a já jsem nereagovala, napište mi prosím. Jelikož jsem přecházela na nový fakturační systém, je možné, že se ke mně Vaše objednávka nedostala. Musím to ještě vychytat 🙂

Děkuji za pochopení.