Co se tu bude dít

Každý už určitě někde slyšel, že aby člověk v dnešní době uspěl, musí „být vidět“. Existuje na to spousta expertů, seminářů, webinářů, příruček a článků. Nakonec jsem i já podlehla a jdu s kůží na trh. Kolegové mi říkají: „Nestačí, abys byla skvělý terapeut, musíš to dát světu vědět.“  Souhlasím. Když o vás nikdo neví, jak za vámi může někdo přijít? Jak můžete pomáhat lidem, když neví, že pomoc nabízíte?

Tak jsem tedy oslovila pár chytrých hlav a jednu moc šikovnou výtvarnici a je to tu. Krásný web, na kterém už pro Vás připravuji spoustu zajímavých článků, tipů a akcí. Některé články budou i o tom, co zrovna dělám, čím procházím, třeba i Vás inspirují, nebo naopak uklidní, že „psycholog je taky jenom člověk :-)“

Ráda bych, aby to, co vím a umím, mělo šanci oslovit také někoho jiného, abych mohla pomáhat, inspirovat, podněcovat, motivovat, prostě to, co dělám ráda a s radostí. Dle mého názoru jsou psychologové strůjci změny, ať již v myšlení, tak v chování a prožívání. Proto za námi lidé chodí – aby jim bylo líp. Tak doufám, že přesně tohle tady najdete- inspiraci ke změně, aby Vám bylo líp.

Krásný den!

S láskou Lucie Lebdušková